Göztepe Nakliyat Firmaları

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

GÖZTEPE NAKLİYAT

Göztepe ve etrafındaki semt ve mahallerde kaliteli ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmeti vermekte. Evden eve nakliyat işinin herkes gerekçesiz biliyor ki ne kadar zor ve beceri isteyen bir iş olduğunu ama biz Akser evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve keyif alacağınız bir taşınmanın sözünü veriyoruz.

GÖZTEPE NAKLİYATTA SON SİSTEM

Kentsel dönüşümden dolayı eski ve yıllardır hayatlarını sürdürdükleri çok sevdikleri evlerinden ayrılmak zorunda kalan insanların bu zorluklar içinde birde taşınma konusunda sıkıntı yaşamaktan korkmaktalar ve biz Göztepe nakliyat ailesi olarak size taşınma konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceğiniz tam tersi keyif alacağınız bir nakliye sözü veriyoruz sizde fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçip kaydınızı yapıp kendinize yer ayıra bilirsiniz.

GÖZTEPE NAKLİYAT ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİ

Sizlere kısaca evden eve nakliyat ta vereceğimiz hizmeti özetlersek öncelikle ücretsiz eşyalarınıza bakma hizmetimiz vardır taşınacak eşyalarınızın daha iyi ve daha temiz ve tam teşkilatlı bir şekilde taşınması için bu sistemi geliştirdik eşyalarınız personelimiz tarafından keşif edildikten sonra mutabakata varılırsa sigortalı sözleşme yapılır ve işinizle ilgili alınan bilgiler şirketimize aktarılır ve şirketimiz taşınacağınız tarihe kaydınızı yapar ve nakliyatı olacak mal için gerekli personel ve araç ayarlanır. Çalışanlarımız hepsi profesyoneldir, yerli ve sigortalıdırlar elemanlarımız ekip halinde çalışırlar ve bu ekiplerin içinde marangoz, tesisatçı, ve eşyalarınızın ambalajı için sargı ustalarımız vardır.Eşyalarınız A dan Z ye hepsi sarılır elbiseleriniz mini elbise dolaplarıyla taşınır ve kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlarla sarılır avizeler ise gideceğiniz ikinci adreste yerleri hazırsa takılır unutmayın kalite tesadüf değildir. Sizde bir taşınma işinin içine girdiyseniz hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişme geçip kaydınızı yaptıra bilirsiniz.

Resimde de yer verildiği gibi biz göztepe evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha sorunsuz ve daha kolay bir taşınma sistemi geliştirmekteyiz. Resimdeki mini elbise dolapları askıdaki elbiseleriniz kırışmasın diye size bu kolaylığı sağlıyoruz.

Kaliteye Atılan İmza 1987′ den Beri Ticaretten Dostluğa

Kaliteli ve Güvenilir Bir Taşınmanın Yolu AKSER evden eve nakliyattan geçer.

Bireysel Hizmetler