Beykoz evden eve nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

EVDEN EVE NAKLİYATTA PÜF NOKTALAR

Nakliyat bir yerden bir yere eşyaların taşınması olarak tanımlanmıştır. Ancak insanların ihtiyaçları doğrultusunda şehir içi veya dışı birçok nokta da taşıma işleri basit ve kuralsız yapılmaktaydı. Taşınma herkes için birer külfet olmuştur. Çünkü hem masrafı hem de zaman kaybı açısından bir hayli sıkıntıya sokmuştur. Ev ve iş yerlerinde eşyaların yazılı sözleşmeler aracılığıyla yapılmasıyla evden eve nakliyat adlı bir yapı oluşmuştur. Her ilde ve ilçede hizmet veren bu firmalar eskiden dert olan zamanı en aza indirmiştir. Beykoz evden eve nakliyat taşınma ve montaj aşamasında titiz davranışlarıyla seçimlerde bir adım öndedir. Çünkü taşınma sırasında bayanlar eşyaların hassas ve kırılmaması için çok çaba harcarlar.

BEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evinizden veya işlerinizden eşyalarınızı alıp kendi bünyesinde ki araçlarına yükler. Ürünlerin yerleştirmesinde kalabalık bir grup ile çalışır düzen ve istikrarı sağlar. Yol güzergahında dikkatli şoförleri sayesinde zamandan fayda sağlanır. Rekabetçi firmalar yüzünden kalabalık bir sektör olan evden eve nakliyatta Beykoz evden eve nakliyat önemli yer tutuyor. Yeni adrese gelen ürünler aynı hassasiyetle ev veya iş yerine taşınır. Ev içi veya şirket içi montajlama yapılır yeni düzen bekletilmeden kurulur. Beykoz evden eve nakliyat müşterilerine sunduğu en güzel hizmetin sadakati ve hızı olduğunu anlatıyor. Ev içerisine getirilen ürünlerin hangi bölümlere yerleştirileceği ev sahipleri tarafından gösterilir. İstenen düzen dikkatli bir şekilde sağlanır ve teslim edilir.

BEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYATIN SUNDUĞU DİĞER HİZMETLER

Beykoz evden eve nakliyatın bir diğer hizmeti de şehirler arası taşımacılıktır. Bu taşımacılıkta maliyetin çoğu yakıta harcanırken işçilik düşük oran da tutulmaktadır. Eleman sayısı az tutularak istenilen yere ürünler götürülüp şehir içinde taşımacılık kuralları nasılsa aynı düzende devam edilir.

Montaj ustaları profesyonel ekiplerden seçilerek firmayı en iyi şekilde temsil ederler. Beykoz evden eve nakliyat şehirler arası taşımacılıkta nadir oluşabilecek kazalara karşı sigortalı nakliyat sistemini uygulamaktadır. Böylece müşterilerine güven ve hassasiyet ilkesini bir kere benimsetmiştir. Sigorta poliçesinin uygulanmasının sebebi yıllarca çalışıp kazanılan eşyaların zarar görmemesi ve emeklerin boşa çıkmamasıdır.

İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler