Büyükçekmece evden eve nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

GÜVENİLİR NAKLİYE

Büyükçekmece evden eve nakliyat ile pratik ve güvenilir nakliyecilik müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ile sunulmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta rakiplerimizden farklı bir hizmet politikası ile taşımacılık sunmaktayız. Firmamıza teslim edilen eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma ve paketleme yapılarak bir adresten diğer adrese ulaştırılmaktadır. Taşımacılık sektöründe uzun süredir var olan firmamızın hizmet politikası; zararsız halde, teslim aldığımız eşyalarınızı bir noktadan diğer noktaya ulaştırmaktır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat taşınma esnasında anlaşılan saatte ve tarihte deneyimli ekibimiz ile sizin vereceğiniz adrese gelerek nakliye işinizi gerçekleştirmekteyiz. Mobilyalarınız taşıma elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde parçalara ayrılarak; mobilyalarınızın her parçası düzen ve özenle sarılarak yükleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız minimum kayıp ile taşınması için farklı yöntemler uygulayarak eksiksiz ve hatasız şekilde teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

TAŞIMACILIK ESNASINDA MUHAFAZA İŞLEMLERİ!

Taşımacılık esnasında sizin de bildiğiniz gibi eşyalarda çarpmalar ve vurmalar ile darbeler olabilmektedir. Bu darbelerin önüne geçmek için; mobilya parçalarınız battaniyelere sarılarak taşınmaktadır. Olası çarpma ve çizilme gibi hususlara özel tedbirler alarak eşyalarınıza zarar vermekten kaçınırız. Sarma işlemlerinde zaman zaman farklı malzemeler kullanılmaktadır. Küçük ahşap parçaları eşyalarınız streçle ile kaplanarak araçlarımıza yüklemeyi gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık işlemini en hızlı ve en dikkatli şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetinizi garanti yemekteyiz. Büyükçekmece evden eve nakliyat Farklı eşyalarınız için köpükler kullanarak kırılmalara karşı eşyalarınızı garanti altına alırız. Yılların verdiği deneyim ve çalışma prensibi ile taşımacılık hizmetini en üst noktada hizmet kalitesi ile birleştirerek size çözümler sunmaktayız. En hassas eşyalarınız avizeler iniz ve aydınlatma lambalarınızın taşıması özenli ve hassasiyet gösterilerek yapılmaktadır.

TAŞIMACILIKTA KALİTE!

Büyükçekmece evden eve nakliyat taşımacılıkta güven ve müşteri memnuniyeti esasını benimsemektedir. Avantajlı ödeme seçenekleri ve size özel müşteri indirimleri için sitemizdeki iletişim numarasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü taşımacılık ile yılların tecrübesi bir araya gelerek nakliyecilik sektöründe ilerliyoruz. Kaliteli hizmet ile avantajlı fiyatların bir arada bulunduğu politikamız ile sizlere müşteri memnuniyetini sunuyoruz. Dönemsel kampanyalarımızı takip ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel taşımacılık çözümleri ve uygun fiyatlar için bize ulaşın. Nakliye istekleriniz için İnternet sitemizi inceleyerek bize başvuruda bulunun.

İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler