Ev Eşyası Depolama

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

EV EŞYASI DEPOLAMA

Modern çağın getirdiği rahatlığın bazı sorunlardan biride insanların rahat etmesi için icat edilen daha kullanışlı ve daha alternatifli eşyaların insanların istemeyerek olsa da almasıdır ve bu son zamanlarda birde buna kentsel dönüşüm eklenince buda insanların ev içinde sıkışıklık yaşamalarına mecbur kalıp taşınmalarına neden oluyor bunun için insanlar değerli olan eşyalarını atmak istemiyor ama atmak zorunda kaldıkları için eşyalarını çöpe yada belediyeyi arayıp vermek zorunda kalıyorlar eğer bu noktaya geldiğinizde aklınıza ilk olarak bizi getire bilirsiniz biz sizin atmak istemediğiniz eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde korunması ve depolanması için son denilecek bir sistem geliştirdik.

Tüm eşyalarınız bildirmiş olduğunuz tarihte sapasağlam bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Nakliye ve depolama aşamasında montaj ve de montaj işlemleri dahil olmak üzere hizmet vermekte olan tüm ekip profesyonel insanlardan oluşmaktadır. Eşyalarımız paketlenirken durumlarına en uygun olan paketleme yöntemi ile paketlenerek zarar görmeleri engellenmektedir. Eşya depolama alanında hizmet vermekte olan profesyonel ve deneyimli ekip tarafından eşyanın konumuna en uygun depolama alanı temin edilerek gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Koku, rutubet, çürüme gibi istenmeyen olaylara karşı gerekli olan havalandırma, ilaçlama veya bunun gibi tüm önlemler profesyonel bir şekilde alınmaktadır. Ev eşyası depolama işi eşyaların çeşitliliği sebebiyle çok daha itina gerektiren bir sektördür. Eşyalarınız içeriğinde tekstilden elektroniğe, ahşaptan metale her türlü ürün yer almaktadır. Bu çeşitlilik ev eşyası depolama işi için gösterilmesi gereken hassasiyet noktasında çok belirgin bir sebeptir. İstediğiniz zaman eşyalarınızın kullanıma hazır bir şekilde tarafınıza teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

 EV EŞYASI NASIL DEPOLANIR.?

Ev eşyası depolama aklınıza takılan bütün soru işaretlerinin bir telefon kadar uzağınızda olduğunu unutmayın sigorta ve sözleşme dahiline yapılan nakliye ve depolama da rutubete, neme, kokuya oluşa bilecek her türlü hasar sigorta kapsamındadır. Depolanacak eşyalarınızın öncelikle listesi yapılır ve konulacağı mahal belirlenir ve bir önceki satırda sıraladığımız zararlardan etki görmeyecek şekilde kamufle edilir depolarımız oda şeklindedir eşyalarınız konulacağı deponun anahtarı siz değerli müşterilerimize taktim edilir .Ev eşyası depolamada profesyonel hizmet ..

EŞYALARINIZ EVİNİZDEYKEN

HİSSETTİĞİNİZ GÜVENİ EŞYALARINIZ

DEPOMUZDAYKEN’DE HİSSEDECEKSİNİZ..

Bireysel Hizmetler