Sarıyer evden eve nakliyat Fiyatları

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

SARIYERDE TAŞINMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Taşınmak hemen hemen herkesin korkulu rüyası gibidir. İnsanlar mecbur kalmadıkça taşınmayı göze alamazlar. Çünkü ev bulmak, temizlemek, evdeki eşyaları toplayıp gidilen yerde tekrar yerleştirmektir. Taşınma sırasında zarar gören eşyaların tamiratı, neyi nereye koysam derdi bu işi oldukça zorlaştırmaktadır. Ama bütün bu sıkıntılar artık geride kaldı. Çünkü Türkiye’nin pek çok yerinde evden eve taşınma işlerinde bize yardımcı olan firmalar var. Bunlardan biri de Sarıyer evden eve nakliyat.

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Sarıyer evden eve nakliyat hiç şüphe edilmeden tercih edilmeli, çünkü büyük bir titizlikle taşınan eşyalarınız, herhangi bir hasara karşı sigortalanmaktadır. Taşınacağınız evde güvenle paketlenip, kolileyen eşyalarınız, aynı titizlikle gideceğiniz evde de açılıp yerleştirilmektedir. Yüksek binalarda oturan ya da yüksek katlara taşınacak olan müşterilerin eşyaları asansörle aşağı indirilip, yukarı çıkarılmaktadır.

Gidilen evde de eşyalar açılıp, yerine kurularak müşteri memnuniyeti için gereken yapılmaktadır. Perdeler yerine takılır, halılarda istenen yere serilerek müşterinin işi oldukça kolaylaştırılır. Sözünde duran Sarıyer evden eve nakliyat, söylediği saate gelerek, zaman açısından müşteriyi mağdur etmemektedir.

PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Sadece aynı şehir içinde değil, şehirler arası taşımacılıkta yapan Sarıyer evden eve nakliyat bu konuda da işini başarıyla yapmaktadır. Daha uzun süre yol alacağı için daha dikkatli paketleme ve istifleme yapılır. Her kolinin üzerine içinde ne olduğu yazılarak maksimum güvenlik sağlanmaktadır. Sadece ev eşyası taşımacılığı değil herhangi bir ofis, dükkan ve iş yerinizin taşımacılığını da üstlenmektedir. Seçkin ve alanında profesyonelleşmiş, güler yüzlü elemanları ile kaliteli hizmet sunmakta, insan ilişkilerinde öncelikle onların güveni kazanılmaktadır. Çünkü mal canın yongasıdır ve insanlar mallarını emanet ettikleri insanlara güvenmek isterler.

Eğer zaman sizin için önemli ise mutlaka Sarıyer evden eve nakliyat ile görüşmelisiniz. Mümkün olan en kısa zamanda, en hızlı ve en güvenli şekilde eşyalarınızı yeni adresinize taşıyacaklardır. Size düşen sadece ceketinizi ve çantanızı alıp, yeni evinize gitmek olacaktır. Çünkü geri kalan bütün zor işleri uzman elemanlar halledecek, sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Gittiğiniz evde de yerleşme işlemlerini onlar yapacaktır. Siz sadece özel zevkinize göre yerleştireceğiniz eşyalar ile ilgilenebilirsiniz.

Sarıyer’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Sarıyer’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler