Şişli Evden eve nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

TAŞIMACILIKTA KALİTE VE GÜVEN

Yılların deneyimini bünyesinde bulunduran firmamız, yüzlerce adet nakliye ile profesyonelleşmiş nakliye öncülerindendir. Yüksek kaliteli ekipmanlar ve iş disiplinine sahip elemanlar ile sektörde hızlı adımlar ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Sektörde bulunan diğer firmalardan farkımız müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyor olmamızdır. Evden eve nakliyatta müşteri kapasitemizin geneli; bir diğer müşterinin tavsiyesi üzerine tarafımıza yapılmış olan talepler üzerine oluşmuştur. Şişli Evden eve nakliyatta sizin çok iyi bildiğiniz gibi yapılan birçok hata yüzünden maddi kayıplar yaşamaktasınız.

Firmamız ile nakliye konusunda anlaşmanız üzerine güven odaklı taşımacılığımızı sizlere sunacağız. Eşyalarınızda oluşacak zararları en aza indirmek sizin elinizde olan bir seçenektir. Maliyetinizi azaltmak için sıradan firmalar ile yaptıracağınız nakliye işlemlerinin dönüşü eşyalarınıza verilecek zarardan öteye geçmeyecektir. Şişli ilçesi başta olmak üzere Avrupa yakasında bulunan civar semtlere ve mahallerin nakliyeleri firmamızdan tarafından yapılmaktadır. Firmamız ile el sıkışmanız halinde hatasız ve düşük maliyetler ile evden eve nakliyecilik hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz.

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimiz ve kaliteli taşımacılığımız ile şiş müşterilerimizi yeni kapılara ulaştırmaktayız. Nakliyecilik hizmetlerimiz sadece evden eve taşımacılık ile sınırlı kalmamaktadır. İş yerleriniz, ofislerinizi, fuar stant alanlarına eşya taşımacılığı, ağır ve kıymetli eşyalarınızın nakliyesi, çelik kasa ve piyano benzeri kıymetli eşyaların taşınması Şişli Evden Eve Nakliyat firmasının verdiği öncü hizmetler içerisinde bulunmaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliyat olarak çok katlı az katlı bina ayırt etmeksizin, mevcut fiziki durumlara farklı çözümleri ile yaklaşarak, diğer nakliye firmaları ile karşılaştığınız tüm sorunlara çözümler arıyoruz. Ambalajlama işlemleri nakliyecilik esnasında müşterilerin en çok merak ettiği ve tedirgin olduğu noktalardır.

ŞİŞLİ NAKLİYAT FİRMALARI AKSER NAKLİYAT

Şişli Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz hizmet ve ambalajlama tekniği ile çalışmaktadır. Eşyalarınızın nakliye esnasında daha az zarara uğraması için, balon naylonlar, karton kutular, battaniyeler, kapitoneler ve kağıt kullanmaktadır. Küçük mutfak eşyalarınızın sarma işlemi özen ile yapılarak nakliyeler iniz gerçekleşmektedir. Taşınacak eşyanızın sığacağı kapasitede araçlar size yönlendirilerek rahat ve konforlu bir taşımacılık sağlanmaktadır. Yapılan tüm işlemlerde beklentileriniz ve talepleriniz ekiplerimiz tarafından dikkate alınmaktadır.

Şişli’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Şişliden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler