TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

SORUNSUZ EVDEN EVE NAKLİYAT

İlerleyişin ve gelişmişliğin en güzel örneği “lojistik”tir. Ulaşımın önem kazanması ve yetkililer tarafından desteklenmesi ile birlikte birçok girişimci ve firma hem yurt içinde hem de yurt dışında faal bir çalışma sahası oluşturmak adına çalışmalar sergilemiş, çalışmalarda bulunmuşlardır. “Lojistik” kelimesinin son dönemlerde sıkça telaffuz edilmesiyle birlikte nakliyat firmaları da üstlerine düşen sorumlulukları ve görevleri harfiyen yerine getirmiş ve bu ilgiden fazlasıyla memnunluk duyarak çalışmalar ortaya koymuştur.

TUZLA NAKLİYAT FİYATLARI

Nakliyat firmaları; sadece bir eşyayı/ürünü sadece adresten alıp adrese bırakmaz, nakliyat firmalarının görev tanımı bu kadar basite indirgenemez. Çünkü teknolojiyi çok iyi bir şekilde takip eden ve bütün gelişmelerden anbean haberdar olan nakliyat firmaları, son sistem hizmet sunmaktadır. Hele ki bu nakliyat firması İstanbul gibi büyük bir kentte hizmet ediyorsa işi daha zor ve zahmetlidir. Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması da üstlerine düşen görevlerin ziyadesiyle bilincinde olarak hareket etmekte ve eşya/ürün taşınmasına ilişkin kullanılan bütün malzemelerinin kontrollerini aralıksız bir şekilde yaptırmaktadır. Eşya; müşteriden alındıktan sonra yola çıkacağı vakitte kadar depolarda bekletilir, bu depolar “eşyanın cinsine/türüne” bağlı olarak belirlenmiş depolardır. Ardından eşya yine türüne bağlı olarak farklı yerleştirilir, bu yerleştirme esnasında tutulan kayıtlara bakılarak eşyanın kırılır/kırılmaz olduğu detayı ak satılmamaya çalışır.

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Kaliteli bir performans sergilemek ve müşterilerinin eşyalarını güvenilir bir şekilde teslim etmek adına tüm ulaşım safhalarını tek tek planlar…
Tuzla Nakliyat Firmaları; hiçbir masraftan kaçınmayarak araçlarının bakım-onarımlarını yaptırarak hızlı ve kaliteli bir hizmet sunma çabası ortaya koyar. Ekip çalışanları ile birlikte yılın belli dönemlerinde eğitim seminerlerine katılarak “en iyi şekilde hizmet götürmek” adına tüm inceliklere sahip olmaya çalışırlar. Böylesine özveriyle çalışan bir nakliyat firmasının başarısı kaçınılmazdır tabiî ki de.
Tuzla’dan İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Tuzla’dan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler