Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

BESİKTAS EVDEN EVE NAKLİYAT

Geçmiş tarihiyle dünyanın her yerinde neredeyse tanınan ve İstanbul’un göz bebeği olan Beşiktaş ticari bakımdan da Türkiye’nin bel kemiği diyebiliriz  1987′ den beri  Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak Beşiktaş’ta  hem evden eve nakliyat ve uluslar arası lojistik  hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat işinin ne kadar zor ve beceri isteyen bir iş olduğunu hepimiz gerekçesiz ki farkındayız ama biz Beşiktaş nakliyat  olarak sizlere 19872’den beri geliştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetiyle sizlere kolay ve keyif alacağınız bir nakliyat hizmet vermekteyiz .Hizmetimiz kısaca özetlersek öncelikle belirtmek istediğimiz ücretsiz eşyalarınıza bakan personelimiz tarafından hizmet alabilirsiniz personel arkadaşımız yaptığı keşif gezisinden sonra gereken bilgileri şirketimizle paylaşmak üzere  not eder ve mutabakata varılan müşterilerle sigortalı sözleşme imzalanır ve şirketimize aktarılan bilgiler doğrultusunda nakliyesi yapılacak işe göre eleman, araç ve personel ayarlanır personellerimiz ekip halinde çalışırlar ve bu ekibin içinde marangoz, tesisatçı ve profesyonel ambalajcı ustalarımız  her zaman mevcuttur. Bütün eşyalarınız en küçüğünden  en büyüğüne kadar mobilyalarınız dan halınıza  kadar hepsini sarıyoruz. Evden eve nakliyat  bizimle taşındıktan sonra artık taşınmanın ne kadar kolay ve keyif verici olduğunu fark edeceksiniz. Sizde fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçip kaydınızı yaptırın kaliteli ve güvenilir hizmetimizden sizde faydalanın. Sadece özel eşyalarınızı alıp koltuğunuza oturup kahvenizi içerken evinizin taşınmasını izleyeceksiniz.

Alttaki resimde yer verildiği gibi siz değerli müşterilerimiz için geliştirdiğimiz minik elbise dolabı sistemiyle askılı elbiseleriniz kırışmadan taşınır. Hizmette sınır olmaz.

1987′ den beri kaliteye atılan imza ticaretten dost ulağa

Güvenilir ve Kaliteli Bir Taşınmanın Yolu AKSER EVDEN EVE NAKLİYAT  tan geçer..

Bireysel Hizmetler