Büro ve Ofis Taşıma

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

BÜRO VE OFİS TAŞIMACILIĞI

Büro veya ofisleri müşterilerimizle anlaşıldığı gibi sigortali ve eksiksiz bir taşıma hizmeti sunulmaktadır.Bütün yazılarımızda,sözleşmelerimizde,yaptığımız işlerimizde olduğu gibi biz öncelikle müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirmek için bütün imkanlarımızla sözümüzün arkasında duran bir firmayız. Elemanlarımız hepsi yerli ve şirketimizin belirlediği kurallara göre bir çalışma sistemi sergilemekteler.Malzemelerimiz son derece temiz ve hijyenktir.

Bütün eşyalarını z elemanlarımız tarafından toplanır ve ve ambalaj edilir siz sadece taşınma günü özel eşyalarınızı alip geri kalan bütün işleriniz elemanlarımız tarafından sorunsuzca halledilir.ofis taşıtma da Eşyalarınız istediğiniz gibi yerleştirilir.

Resimde görüldüğü gibi anlaştığımız müşterilerimizle taşınma tarihi alınır ve taşınma günü elemanlarımız verdiğimiz adresi bulup arabanın eşyaları yüklemesi için mahali belirlenir ve sizinle anlaştığımız saat’te iş başı yapılır. Kalite Tesadüf Değildir.

ÜÇRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİ

İstanbulun her yerinde ücretsiz evden eve nakliyat için expertiz hizmeti verilmektedir. Uzman elemanımız tarafından eşyalarınız kontrol edilir ve buna göre size en uygun fiyata teklifi sunulur. Mutabakata varılırsa karşılıklı bir ön ödeme dahiline sigortalı ve sözleşme yapılır ve
eşyalarınız için yeterli derecede malzeme, koli, beyaz kağıt hangi boy  aracın  kaç kişilik bir ekibin hizmet vereceğini bu ekip içinde hangi  ustaların mevcut olacağını ve  aklınıza takılan bütün soru işaretlerinin bir cevabına ulaşırsınız .Unutmayın kalite tesadüf değildir.

BİZ BU İŞ SİZİN İÇİN YAPIYORUZ.

AKSER EVDEN EVE NAKLİYATLA EVİNİZ VE EŞYALARINIZ HER ZAMAN GÜVENDE

Bireysel Hizmetler