Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

KALİTELİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Dur durak bilmeden gelişen bir toplum olarak sanayiden endüstriye, ulaşıma kadar her alanda vermiş olduğumuz çaba takdir-e şayandır. Yetkililer her alanda “sektörün en iyisi olmak” adına sürekli nabız yoklayarak hareket etmekte ve iş yoğunluğuna uygun olarak performans belirlemektedir.
Ülkemiz, her il ve ilçesiyle daha kaliteli ve sürekli hizmet vermek adına yoğun bir performans sergilemekte ve pazarın yoğun olarak hissedildiği alanlarda varlığını göstermektedir. Günümüz rekabet dünyasında başarılı olmak ve tutunmak her firmanın harcı değildir, insanlar seçeneklerin artmasıyla birlikte daha çok kriter arar oldu, bu nedenden ötürüdür ki sadece bir veya iki seçenek insanlar için tatmin edici olmayacaktır. Bakırköy’de yer alan nakliyat firmaları da bunun bilincinde olarak hizmet etmekte olup, insanların memnuniyetini kazanmak adına yoğun uğraşlar vermektedir. Evden eve nakliyatın önem kazanması ve insanların sürekli bir ikamet etme durumları nedeniyle nakliyat firmalarına ihtiyaç duyması Bakırköy Nakliyat firmalarının dikkatini cezp etmiş ve bu ölçülerde hizmet kalitesini geliştirmeyi amaçlamıştır. Bakırköy Nakliyat Firmaları;
Ulaşılabilir
Nitelikli iş gücü
Müşteri memnuniyeti

Güven gibi olguları fazlasıyla sağlayarak üstlenmiş olduğu her görevin, sorumluluğun altından kalkmasını iyi bilmiştir.
Bakırköy Nakliyat Firmaları; bünyesinde var olan depoları, saklama üniteleri ve üstün kalite ile donatılmış olan araçlarıyla hizmet vermektedir. Taşıdıkları ürünün cinsine bağlı olarak sınıflandırdık tan sonra, nakliye edileceği tarihe kadar nem ve rutubet barındırmayan depolarda muhafaza edilmesini sağlar, ardından depolama ve taşıma bölümünün elemanları yardımı ile ürünleri sağlam bir şekilde nakliye eder. Ürünler maksimum bir hafta içerisinde depolardan çıkarılır ve nakliye edilecek illere dağıtımı için tırlara yüklenir. Tabi ki bu esnada ürünlerin adedi, cinsi, ağırlığı, bozulma derecesi gibi kavramlar eksiksiz olarak kontrol edilir.
Bakırköy’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Bakırköy’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler