ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

EŞYALARINIZ BİZİMLE GÜVENDE

Üsküdar nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet vermek ve sizin memnuniyetiniz için kendimizi geliştirmek adına her geçen gün çalışmalarımızı arttırmaya devam etmekteyiz. Evden eve taşınmak kiracılar için oldukça yorucu bir iş olsa da işini en iyi şekilde yerine getiren bizler için bu işler oldukça basit bir hal almaktadır. Çözüm odaklı çalışma sistemi belirlemiş firma ihtiyacınız ölçüsünde en kaliteli hizmeti eşyalarınız zarar görmeden ve istenilen zamanda teslim ederek güveninizi tüm verilen işlerde kazanmaya devam etmektedir.

NEDEN ÜSKÜDAR NAKLİYAT

Üsküdar nakliyat ile evden eve eşya taşımak sandığınız kadar maliyetli değildir. Bu sektörde öncü firmalar arasında yer edinmiş olması ile bilinmekle beraber sizlere en uygun fiyat ve avantajları sunmayı misyonu haline getirmiştir. Evden eve nakliye ederken eşyalarınız asansörlü sistemler kullanılarak taşınmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın hasar görme ihtimali en aza indirilmiştir. Yaz sezonunun gelmesi ile beraber nakliyat fiyatları da farklı bir fiyat uygulamasına geçiş yapma planı içerisinde olabilirler. Ancak firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışma sistemini benimsemesi sebebiyle herhangi bir fiyat farkı olmaksızın hafta içi veya hafta sonu her zaman aynı fiyatlarla istediğiniz zaman eşyalarınızı güvenle taşınabilmektedir. Yaz kış uygulaması gözetmeksizin aynı fiyat ve kalitede hizmet vermek için son teknolojik sistemleri kullanan Üsküdar nakliyat her bütçeye hitap edebilmektedir.

TAŞIMACILIK HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Taşıma işlemini gerçekleştirecek firmanın yeterince araştırılıp firmaya ait ticaret sicil kaydının bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir. Anlaşma sağlayacak olduğunuz nakliyat firmasının Bakanlık onaylı yetki belgesinin olup olmadığı kesinlikle kontrol edilmelidir. Size gelecek aracın eşyanızı taşıyacak kapasiteye sahip oluşunu da kontrol etmekte fayda vardır. Ayrıca emtia sigortasının varlığı da evden eve taşınan eşyalarınızın herhangi bir hasar kaydının oluşmasında değerini alıp alamayacağınızı bilmeniz de son derece önemlidir. Ayrıca bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz olarak evinizdeki eşyaların azlığına ya da çokluğuna göre bakılarak araç tahsis edilecektir. Tüm bu saydığımız maddelere hakim olan uzman kadroya sahip olan Üsküdar nakliyat sizlere hizmetin en kalitelisini uygun fiyatlarla sunarak eşyalarınızı güvenle bizlere teslim edebilir evden eve taşımanızı sorunsuzca halledebilirsiniz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler