Fabrika Taşımacılık AKSER Nakliyat Profesyonel Hizmet

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

FABRİKA TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Günümüzde Fabrika Taşımacılığı firmaların artık kendi yaptıkları bir iş olmaktan çıkmış ve farklı firmalardan alınan bir hizmet haline dönüşmüştür.
Özellikle araç maliyetleri, şoför maliyetleri, bakım maliyetleri, yol masrafları gibi birçok kalemi bulunan Taşımacılık Hizmetleri belli bir seviyenin altında üretim yapan firmalar için sıkıntılıdır.
Bu sebeple de Fabrika Taşımacılık ve Nakliyat Hizmetleri genellikle sektörde taşımacılık yapan, gerekli bilgi ve birikime sahip olan, araç sayısı yüksek olan firmalara verilmektedir.
Bu sistem son yıllarda maliyet analizlerinin iyice oturması ile daha fazla tercih edilmeye başlanan bir sistemdir.

FABRİKA TAŞIMACILIĞININ SEKTÖRDEKİ ÖNEMİ NEDİR?

Fabrika Taşımacılığı ve Nakliyat İşlemleri aslında temel olarak Evden Eve Nakliyat süreçlerinden daha kolay ve hızlıdır. Çünkü birçok firmanın ürünleri otomatik makinalar tarafından yüklenilir ve boşaltılır. Bu sebeple de büyük ürünlerin 3-5 kat üste taşınması sorunu yoktur. Ayrıca firma ürünleri zaten paketlemiş olacağı için ürünlerin zarar görmesi gibi bir sıkıntı da ortaya çıkmayacaktır. Fabrika Taşımacılık Hizmetleri daha az ücretle yapılmasına rağmen daha fazla kazanç sağlamaktadır. Çünkü süreklidir ve bazen günlük 4-5 kez iş yapılabilir. Ancak evden eve nakliyat hizmetlerinde iş bir kereliktir ve bir günü neredeyse kapatmaktadır.
Ancak bu sektörde de önemli olan Maliyet Analizini iyi yapabilmek ve firmalarla iyi anlaşmalar yapmaktan geçer. Aksi durumda maliyetler ile kazanç birbirini dengelemeyecek ve kazanç yerine zarar hanesi dolmaya başlayacaktır.

NAKLİYAT FİLOLARI VE ARAÇ TERCİHLERİ

Günümüzde şehir içi taşımacılıkta genellikle Nakliyat Firmaları kullanılırken Şehirler Arası Taşımacılıkta daha büyük araçlara sahip olan, tırlar veya gemiler ile hizmet sunan Taşımacılık Firmaları ve Filoları tercih edilmektedir. Bu noktada taşınacak ürünün maiyeti, taşınacağı nokta ve güvenlik alınması gereken bir ürün olup olmaması taşımayı yapacak olan firmalar arasında bir seçim yapılmasını sağlayacaktır. Örneğin kimyasal bir içeriğe sahip birkaç varil ürünü herhangi bir kamyonetin arkasına atıp bir noktadan bir noktaya taşımak hem doğa ve sağlık için zararlı ve tehlikeli hem de yasalar bazında yasaktır. Bu gibi durumlarda bu iş için özel olarak üretilmiş hizmet araçlarının kullanılması gerekmektedir.

Kısacası Fabrika Taşımacılığı ve Nakliyat İşlemleri noktasında hizmet alacağınız olan firmanın sizin ürünlerinizi taşımak noktasında yeterli bir araç desteğinin olması gerekmektedir.
Bunun yanında doğru tercihler ile kaliteli bir taşımacılık hizmetini uygun fiyatlardan almanız ve karşılıklı olarak kazanç elde etmeniz de mümkündür.

Bireysel Hizmetler