Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT

İnsanlar, taşınırken veyahut bir yerden başka bir yere eşya göndermek istedikleri zaman nakliyat firmalarından yardım alırlar. Nakliyat firmaları, bir eşyanın bütün mes’uliyetini alarak Türkiye sınırlarındaki her il ve ilçeye göndermekle mükelleftir. Lojistiğin küresel açıdan önemli bir hale gelmesiyle beraber hareketlenen Bahçelievler Nakliyat Firmaları da; belirlemiş oldukları hedefler doğrultusunda birtakım stratejiler uygulayarak bu hareketlilikten karlı çıkmaya çabalamışlardır.
Büyük bir uğraş vererek sektöre ivme katan Bahçelievler Nakliyat Firmaları; müşterilerinin eşyalarının kontrollerini eksiksiz yapar, herhangi bir problem olmadığı anlaşıldığı zaman depolara alınır ve hemen her nakliyat firması, müşterilerinin ürünlerini sigortalayarak herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılınca maddi anlamda destek sağlamakta ve müşterilerin maddi bir zarar altına girmelerine izin vermemektedir . Bu amaçla ürün el değiştirene kadar devamlı olarak sayımları gerçekleşir, herhangi bir eksik görülmesi durumunda rapor tutularak, eksikliğin telafisi için çareler aranır. Müşterilerin ellerinde bulunan malzemeleri bir yerden diğer yere gönderme süreleri genellikle bir- iki günden fazladır, bu yüzden de Bahçelievler Nakliyat Firmalarının depolarında saklanır ve müşterilerin istek ve arzuları dahilinde paketlenip, dağıtımları gerçekleştirilir.
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat firmaları için zaman kavramı son derece önemlidir, başka bir deyişle ürünün son kullanma tarihi saklama koşulları büyük önem arz etmektedir . Örneğin; sebze meyve gibi çabuk bozulacak bir ürünün muhafaza ve taşınma süreci oldukça önemlidir, bu yüzden de gerek soğuk hava depolarında gerekse müşterinin eline ulaşana dek kullanılan araçta sıcaklık/soğukluk dengesi iyi ayarlanmalıdır, bu konuda belirleyici unsur ürünün cinsidir. Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmaları; çalışma sahalarını küçük bir merkez olarak algılamamış gerek ulusal gerekse uluslar arası birçok nakliyat firmasıyla boy ölçüşecek seviyeye gelmek için kendilerini ve kaynaklarını geliştirmiştir.

Bahçelievler’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Bahçelievler’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler