Maltepe evden eve nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Evden eve nakliyat firmaları müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen adrese taşınma işlemini sağlamaktadır. Evden eve nakliyat çok detay ve aşamalı bir işlemdir. Öncelikle de montaj ve paketleme işlemi mutlaka gerçekleştirilir. Eşyaların araca kırılmadan ve dağılmadan taşınması sağlanır. Yeni adrese eşyaların taşınması işleminin gerçekleşmesi ve teslimat aşaması sağlanır. En son olarak da eşyaların istenilen yere yerleştirme aşaması olarak sıralayabiliriz. Tüm bu işlemleri nakliyat firmaları üstlenmektedir. Alanından uzman kadrosu ile tüm taşıma işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

EV EŞYASI NASIL AMBALAJLANIR.

Maltepe evden eve nakliyat şirketi yıllardır siz müşterilerine özenle hizmet vermektedir. Sektörün en iyi firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti firma için her işin başında gelmektedir. Maltepe evden eve nakliyat uygun fiyat seçeneği ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Güvenilir malzemeler ile eşyalarınız kaplamaktadır. İşinde uzman ve eğitimli bir kadro ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firma olarak güven çerçevesinde taşıma işi sağlanmaktadır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmeden istenilen yere taşınmaktadır. Nakliye öncesi ve sonrasında sizlere sunmuş olduğumuz taşıma teknikleri detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat müşterilerine taşınma sürecinin daha fazla nasıl kolay bir yol ile atlayabilecekleri konusunda destek olmaktadır. Kaliteli ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. Prensip olarak uygun ve kaliteye önem veren bir firmadır.

EN İYİ NAKLİYAT FİRMALARI

Her türlü taşıma işlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere verilen saat içerisinde taşıma işlemi bitirilmektedir. Bizleri tercih edebilirsiniz. Tarafımızdan kırılan eşyanızın yerine gelmesi sağlanmaktadır. Taşıma süreci ve yerleşme zamanına kadar eşyalarınız firmamızın sigortası altındadır. Her zaman sözleşme ile iş yapan yerler ile taşıma işinizi gerçekleştirin. Ev taşıma şirketleri ararken parası az diye ismi bile belli olmayan firmaları tercih etmeyiniz. Bu firmalar taşıma sırasında eşyalarınızın güvenliğini yeter kadar sağlayamazlar. Kırılan zarar gören hiçbir eşyanızın mes’uliyetini kabul etmezler. İnce eleyip sık dokumanız ve maddi zarara uğramamanız için seçici olmanızda size kolaylık sağlamaktadır. Güven içerisinde her zaman size bir telefon kadar uzaklıktayız.

Maltepe’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Maltepe’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler