Evden Eve Nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

NAKLİYAT FİRMASI NASIL OLMALI.?

AKSER evden eve nakliyat firması kurumsal bir firma olup ve bu güne kadar yaptığı başarılı hizmetleriyle de müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlamayı başaran bir firmadır. Firmamız öncelikle siz değerli müşterilerimize verdiği sözü yerine getirmeye öncelik veren bir firmadır. 1987′ den beri İstanbul evden eve nakliyata kaliteli bir hizmet vermektedir. Müşterimizle yaptığımız anlaşmaya bağlı kalarak istedikleri zaman da verdikleri adreste sözleşmeli ve sigortalı tam ve eksiksiz bir şekilde bulunup anlaşıldığı şekilde hareket edilir. Elemanlarımız hepsi yerli ve sigortalıdır. Şirketimizin belirlediği kurallara göre bir çalışma sistemi sergilemekteler. Malzemelerimiz son derece temiz ve hijyeniktir. Evinizi veya büronuzu (vb) yerler tam ve eksiksiz bir şekilde kamufle etmek için bütün araçlarımızda yeterli ve eksiksiz malzememiz mevcuttur. resimde yer verildiği gibi evinizi, eşyalarınızı, kırılacak eşyalarınızın, mobilyalarınızın, ufak tefek eşyalarınıza varana kadar hepsi ambalajlanır. Ev taşımak, Evden Eve Nakliye Bizim işimizEvden eve nakliyata kalite ve güvenin adresi olarak düşünmeden taşınmanız için 1987 den beri nakliye akser İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tüm Türkiye geneli şehirler arası profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktayız

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Ana merkezimiz İstanbul olamak üzere hem ana dolu yakası hemde Avrupa yakasındaki şubelerimizle Türkiye’nin her yerine bu kaliteli evden eve nakliyat hizmetimizi vermekteyiz. unutmayın kalite tesadüf değildir. Ücretsiz Ekspertiz Sigortalı ve Güvenilir Bir Hizmet İstanbul’un her yerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Uzman elemanımız tarafından eşyalarınız kontrol edilir ve buna göre size en uygun fiyata teklifi sunulur. Mutabakata varılırsa karşılıklı bir ön ödeme dahiline sigortalı ve sözleşme yapılır ve eşyalarınız için yeterli derecede malzeme, koli, beyaz kağıt hangi boy aracın kaç kişilik bir ekibin hizmet vereceğini bu ekip içinde hangi ustaların mevcut olacağını ve aklınıza takılan bütün soru işaretlerinin bir cevabına ulaşırsınız .Unutmayın kalite tesadüf değildir.
SORUNSUZ VE SAĞLIKLI BİR TAŞINMANIN YOLU AKSER EVDEN EVE NAKLİYAT’TAN GEÇER.
Evet sitemizde de yer verildiği gibi iş üstünde verdiğimiz kaliteli hizmetin resimleri yer almaktadır.Biz Akser evden eve nakliyat firması olarak bugüne kadar yaptığımız kaliteli ve başarılı hizmetlerle adından söz ettirmeyi başaran bir firmayız 1987 de ana merkezi İstanbul olmak üzere ana dolu ve Avrupa yakasında iki şubesi olmak üzere Türkiye’nin her yerinde birçok şubesi bulunmaktadır.Geniş araç filosu ve uzman ekipleriyle profesyonel bir çalışma sistemiyle siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyatta son denilecek bir hizmet vermekte bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size göndereceğimiz uzman ekibimiz içinde evinizde yapılması gereken bütün işlerin yapılması için gereken ustalar ve yaptıkları işleri takip eden bir ekip şefi işinizi bize verin siz değerli müşterilerimize sigortalı ve kaliteli bir hizmet sunalım ..

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Akser evden eve nakliyat geliştirdiği çok yönlü çalışma sistemiyle şehir içi taşımacılık ta siz değerli müşterilerimize yaşattığı rahatlığı sadece şehir içi nakliyatta tutmayarak şehirler arası nakliyatta taşıyarak sizlere daha iyi ve daha kolay bir taşınma sunmak için şehirler arası taşınmada rakipsiz olan firmamız Türkiye’nin her yerine neresi olursa olsun her hafta sefer yapmaktadır. Şehirler arası nakliyatın Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aklınızda soru işareti kalmasın size kısaca özetlersek öncelikle eşyalarınızın miktarı belirlenir ve ardından eşyalarınızın zarar görmeyecek bir zemin hazırlanır ve temiz ve hijyenik bir ambalajlanma yapılır ve anlaşıldığı tarihte verilen adreste boşaltılır.

EV EŞYASI DEPOLAMA

Kentsel dönüşümün başlamasıyla hepimiz gerekçesiz farkındayız ki bir sürü evden eve nakliyat firması ev eşyası depolama işine yönelmiştir biz akser evden eve nakliyat olarak 1987′ den beri evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama işini yapmaktayız. Eşyalarınızın nasıl depolanacağını merak ediyorsanız.? size kısaca buradan özetlersek öncelikle depoya gelecek malın ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanıp personelimiz tarafından keşif gezisi yapılır ve size vereceğimiz hizmetimizi en ufak detayına kadar siz değerli müşterilerimize anlatıyor. Mutabakata varılırsa sigortalı sözleşme yapılır. Bu aşamadan sonra gerekli bilgiler şirketimize aktarılır ve depolanacak eşyalarınızın konulacağı mahal belirlenir ve konulduktan sonra kilitlenen kapının anahtarı siz değerli müşterilerimize taktim edilir..
Referanslarımız ve yetki belgelerimiz

EVDEN EVE NAKLİYAT TA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR.

Yıllardır evden eve nakliyat hizmeti veren birçok konuda tecrübe sahibi olmuştur ve tecrübe edindiğimiz bilgileri müşterilerimizle paylaşmak için listeledik.Kurumsal bir evden eve nakliyat firması bulmak herkesin istediği bir seçenektir ama bu seçeneği işaretlemek için doğru firmayı nerede bulabilirsiniz.

 

Öncelikle sizlere şöyle anlatmak isterim en iyi yol bildiğin yoldur demiş atalarımız sizde tanıdık bir veya akrabalar tarafından tavsiye edilen nakliyat firmaları hiç vakit kaybetmeden taşının kurumsal olup olmadığına takılmayın böyle bir seçeneğiniz yoksa muhtemelen İnternet üzerinden bakarsınız ama buradan herkes aynı konuşmayı sizlere yapar ama herkes aynı işi yapamaz buda artık şansınıza kalan bir şeydir. Evden Eve Nakliyatta dikkat etmeniz gereken en önemli başlıklar öncelikle ne kadar doğru bir firma bulduğunuz önemlidir çünkü bütün işlerin sonu buraya çıkar eğer bulduğunuz nakliyat firması sorunsuz ve korsan bir nakliyat firmasıysa buda demek oluyor ki güne bir sıfır geride başlamış ve sorunlu bir günün sizi beklediği anlamına gelir bunu araştırmak zor bir iş olsa gerek tabi bir akrabanızın tavsiye ettiği bir Evden Eve Nakliyat firması yoksa varsa kesin kararımızdır sizinde kesin kararınız olsun mutlaka taşının çünkü iyi diye düşündüğünüz firma nasıl olduğunu bilemezsiniz en iyi yol bildiğin yoldur.

Kalite ve güvene atılan imza 1987’den beri ticaretten dostluğa.. Kaliteli ve güvenilir bir taşınmanın yolu Akser evden eve nakliyattan geçer..

Bireysel Hizmetler