Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

GÜVENİLİR EVDEN EVE NAKLİYAT 

Ülkemizin her ili barındırdığı coğrafi şartlardan ötürü önemlidir. Ki keza ülkemiz de birçok ülke arasında köprü görevi görmekte olup, bütün güzergahlar ülkemizden geçmektedir. İstanbul’ da bundan fazlasıyla nasibini almaktadır.

İstanbul, ticaretin, gelişimin, ekonominin, sanayinin kısacası bütün alanların başkenti görevini görmektedir. Bu nedenden ötürüdür ki yapılan tüm gelişim ve yenileşmeler ilk olarak İstanbul’ da hissedilmektedir. Hal böyle olunca İstanbul ve semtlerinde hizmet etmekte olan insanlar da durumun ciddiyetinin bilincinde olarak hareket etmekte olup, yapmış oldukları işleri daha fazla ciddiye almaktadır. Başakşehir’ de görev yapan nakliyat firmaları da hedef pazarın istek ve gereksinimlerini saptayarak hareket etmekte olup, müşterilerini mağdur etmemek adına yoğun bir tempo tutturmuştur. Başakşehir Nakliyat Firmaları; müşterilerinin eşyalarını doğru bir şekilde inceleyerek hangi depolarda saklanması konusunda karar verdikten sonra uygun depolara intizamlı bir şekilde yerleştirir. Ardından taşınacağı güne kadar sürekli olarak kontrollerini gerçekleştirir. Sıkı bir takip ve dikkatin harmanlanmasıyla başarılı işlerin ortaya koyulabileceğini savunan Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları; pazarlama stratejilerinin farkında olarak müşteri portföyünü oluşturmaktadır.

İnsanların internete olan ilgisinin de bilincinde olarak hizmet etmiş oldukları sektöre dair tüm bilgileri firmalarının çatısı altında toplayıp İnternet siteleri üzerinden insanlarla paylaşmaktadır. Bu kapsamda; eşyanın alımı, uygun depo seçimi, eşyanın cinsine bağlı olarak özel bir şekilde donatılmış araçların tahsisi, güzergah gibi konular fotoğraf ve videolarla insanlara sunulmaktadır. Bu sayede akılcı l ve anlaşılır bir hizmetin önünü açan Başakşehir Nakliyat Firmaları; yapamayacakları işin altına imzalarını atmazlar. Müşterilerinin zaman ve paradan kazanç elde etmeleri adına tüm uygulamaları yerine getirerek yüksek verimlilik elde ederler. Bugün bakıldığı zaman diğer illere nazaran fazlaca revaçta olan Başakşehir Nakliyat Firmaları, bunun sebebini özverili çalışma temposuna borçlu olduklarını dile getirmektedir.
Başakşehir’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Başakşehir’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler