Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT

Ekonomik ve siyasi gelişmeler insanların tercih yapmalarında çok önemli bir etkiye sahiptir. Toplumumuz ortaya koyulan herhangi bir çalışmayı ilk etapta denerken sürekli bir tereddüt hasıl olmakta ve bütün olaylara şüphe ile yaklaşmaktadır, bu gayr-i ihtiyari bir durumdur. Sebepleri ise eski dönemlere ait olan başarısız iş tecrübeleridir. İşte bu nedenle bugün, hizmet sektörü gerek Türk pazarını gerekse Dünya ülkelerinin pazarını çok iyi bir şekilde inceleyip, bilgiler derledikten sonra bunu uygulamaya dökmesiyle birlikte ortaya muazzam derecede kaliteli işler çıkmıştır. Aynı şekilde nakliyat firmalarına verilen özen de hat safhaya çıkarılmış ve yetkililer birçok nakliyat firmasını sürekli olarak denetleyerek tüm eksiklerinin giderilmesine yardımcı olmuştur.

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETLERİ

Bugün, müşterilerine hizmet vermekte olan Göktürk Nakliyat Firmaları başta olmak üzere neredeyse tüm nakliyat firmaları beklentilerin çok ötesinde işler yaparak müşterilerini memnun etmişlerdir. İnsanlar, evden eve nakliyat firmaları ile anlaşma yoluna giderken bütçeleri konusunda da devamlı bir tereddüt yaşamaktadır. Ancak, Göktürk Evden Eve Nakliyat Firmaları, piyasayı çok iyi analiz ederek, insanları maddi bir külfet altına sokmamaya gayret ederek fiyat raporları çıkarmıştır. İlk etapta müşterilerin kesesini zorlamamayı amaçlayan Göktürk Nakliyat Firmaları, karlılık seçeneğini geri planda tutarak etik bir işe imza atmıştır. Sektördeki diğer nakliyat firmalarına da örnek olan ve role modellik yapan Göktürk Nakliyat firmaları gereksinimleri kontrol ettikten sonra “müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş” endeksli çalışmalar sergiler.
Sadece il sınırları ile kalmayarak şehirler arası hatta ve hatta ülkeler arası hizmet veren Göktürk Nakliyat Firmaları; eşyaları taşırken taahhüt ettiği zaman dilimi içerisinde taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Bu açıdan da gerekli tüm belgeleri hazırlayarak müşterilerinin eşyalarını koruma altına alırlar (garanti yaparlar). Her açıdan etkinliğini kanıtlamış birer nakliyat firması olarak insanların her zaman yanındadırlar.

Göktürk’den İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Göktürk’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

 

Bireysel Hizmetler