Florya Evden Eve Nakliyat

Akser Nakliyat 1987’den beri evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir taşımacılık şirketidir.

GÜVENLE YENİ YERLERE

Taşınma oldukça risk taşıyan bir işlemdir. Çeşitli sebeplerden dolayı çalıştığınız ya da yaşadığınız yeri değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda, eşyalarınızın tamamını yenilemeyecek seniz, kullandığınız eşyalarınızı da yeni yaşayacağınız ya da çalışacağınız yere götürmeniz gerekmektedir. Ancak, taşınma işlemin gerçekleştirmeden önce, güvenilir bir firma ile anlaşmanız gerekir. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetten faydalanmanız halinde, alacağınız riskleri en aza indirmiş olacaksınız. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçmelisiniz.

GİTMEDEN ÖNCE BİZİ ARAYIN

Hangi semte ya da şehre taşınıyor olursanız olun firmamız sizin için tüm eşyalarınızı taşıyacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu Florya Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde, taşınma işleminizde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

İYİ FİYAT GARANTİSİ

Piyasada faaliyet gösteren pek çok nakliye şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler içerisinde en güvenilir olanı arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Florya Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görür ve korur. Eşyalarınızda taşınma sonrasında, kaybolma, çizilme, kırılma, yıpranma ya da deforme olma gibi olumsuz etkiler yaşanmasını istemiyorsanız, şirketimizle birlikte çalışmalısınız. Sizlere sunulan en iyi fiyat garantisi sayesinde, bütçeniz kötü etkilenmeyecektir. Çok sayıda firmanın taşıma işlemi için standart bir ücret talep ettiğini görebilirsiniz.

Oysa nakliye işleminin maliyeti taşınan eşya, kullanılan araç sayısı, gidilecek mesafenin fazla olması, ekibin uzmanlık seviyesi gibi pek çok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Ancak, pek çok şirket bu tür etik ve teknik kurala dikkat etmemektedir. Eşya sayınız ne olursa olsun, mesafe kısa da olsa alınan ücret değişmektedir. Firmamızın yenilikçi ve dürüst anlayışına göre, sizden fahiş ücretler talep edilmeyecektir. Piyasadaki değerinin çok altında istenen ücretler sayesinde, kendinizi değerli hissedeceksiniz.

Uzman Ekip
Alanında uzman olan ekipler tarafından sarılan ve kutulanarak şirket araçlarına yüklenen eşyalarınız, herhangi bir deformasyon oluşmaksızın, yeni adrese götürülecektir. Kırılabilecek eşyalarınız ekibimiz tarafından çok daha fazla özen gösterilerek taşınacaktır. Tüm eşyalarınız kaybolma riski olmaksızın taşınacaktır. Florya Evden Eve Nakliyat sayesinde, daha önce yaşamadığınız konfor ve huzuru yaşayacaksınız. Piyasada uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızın dürüst ve kaliteli hizmet verme anlayışı uzman ekibin tüm üyelerinde de bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için daha fazla beklemeyin.

Florya’dan İstanbul içi ve yurt içi tüm illere evden eve nakliyat hizmeti için Akser Nakliyat olarak en uygun fiyat özenli taşımacılıkla hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat talepleriniz için Florya’dan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cep : ( 0532 -303 -12 88)

Merkez:( 0216- 469- 08 53 )- (0535- 027 -03 15 )
Destek hattı:(0534- 930- 31 32 )

Bireysel Hizmetler